Kredi kartı borçlarınızı VakıfBank ödeyecek

VakıfBank daha önce sadece kendi müşterilerine sunduğu "kredi kartı borç transferi" fırsatını, artık tüm çalışanlara sunuyor.

VakıfBank’tan yapılan açıklamada yüzde 1.80 faiz oranıyla 36 aya kadar vadeye sahip kredi imkanından, maaşını VakıfBank’tan almasalar dahi tüm kamu ve özel sektör çalışanları ile maaşını Vakıfbank’tan alan Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve SSK emeklilerin de yararlanabileceği belirtildi.

VakıfBank, kredi kartlarındaki yüksek faiz uygulaması nedeniyle ödeme zorluğu çeken kredi kartı kullanıcılarına rahat bir nefes aldırmak amacıyla başlattığı kampanyanın kapsamını genişletti. Bankanın geçtiğimiz ay sadece kendi müşterilerine sunduğu düşük faizli ve uzun vadeli “kredi kartı borç transferi” fırsatından artık, maaşlarını VakıfBank’tan almayan tüm kamu ve özel sektör çalışanları da yararlanabilecek. Bu özel kredi imkanından ayrıca, maaşlarını VakıfBank’tan alan Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve SSK emeklileri de faydalanabilecek.

Yüzde 1.80 faiz oranı uygulanacak olan kredi kampanyasında 36 aya kadar vade uygulanacak ve ödemeler, aylık eşit veya değişken taksitlerle yapılabilecek.