Kumtel İstanbul’daki bayi ve dağıtıcılarıyla buluştu

Isıtıcı sektöründe Türkiye'nin önde gelen üreticilerinden olan Kumtel, İstanbul'daki bayi ve dağıtıcılarıyla bir araya geldi.

Isıtıcı sektöründe Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Kumtel, İstanbul’daki bayi ve dağıtıcılarıyla bir araya geldi. Yeni ürünlerin tanıtıldığı toplantıda, kışı en verimli ve en güvenli ısıtma yöntemleriyle geçirmenin yolları konuşuldu.

Kumtel’den yapılan açıklamada, firmanın İstanbul’daki 50 çözüm ortağıyla Florya’daki Beyti Restaurant da buluştuğu ifade edildi. Toplantıya, Avrupa ve Anadolu yakasında özellikle ev ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren çeşitli alışveriş merkezleri ve perakende noktalarının yetkilileri katıldı.

Kumtel, çözüm ortaklarını son sektörel uygulamalar ve ısıtma teknolojisindeki gelişmelerle ilgili bilgilendirirken, bu kış tüketicilerle buluşan “Mobile İnfrared Serisi” ve “Şömine İnfrared” gibi yeni ürünler hakkında bilgi verdi.

Toplantıya katılan Kumtel Genel Koordinatörü Münir Öztaş, verimli ve tasarruflu ısınmanın yanı sıra güvenli ısınmanın çok önemli olduğunu söyledi. Öztaş, “Keyifle ısınırken, insanın içi de huzurlu olmalı. Biz Kumtel olarak, verimli ısınma sunmanın yanı sıra devrilme emniyeti, alarm uygulamaları ya da yanmayı engelleyen kablolarıyla ısınma güvenliğini en üst düzeye taşımış ürünlerimizle tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz.” açıklamasını yaptı. Bütün uluslararası standartlara uyan, pazardaki en güvenilir ürünleri sunduklarını söyledi.