Kurşun adres sormaz ki!

Pazardan dönen bayan maganda kurşunuyla yaralandı

Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesi Yeşilyurt Mahallesi 134 sokak numara 18 önünde meydana geldi. 3- 4 kişi oldukları belirtilen iki grup bilinmeyen bir sebeple birbirlerine pompalı tüfek ve tabancalarla ateş etmeye başladı. Açılan ateş sırasında karşı gruptan Bülent Cengiz (18) isimli şahıs sırtı, bacakları ve çenesine isabet eden saçmalarla ağır yaralandı. Belindeki tabancayla kendisinin de ateş ettiği öğrenilen Cengiz ile birlikte o esnada annesi ile pazardan dönen Özlem Atalan (15) adlı bayan da yaralandı. Koluna isabet eden saçmalarla yaralanan bayan ile Bülent Cengiz isimli şahıs olay yerine çağrılan aynı ambulansla Adana Numune Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı.

Özlem Atalan’ın annesi Ayşe Atalan, kızı ile pazardan dönüp eve gittiklerini belirterek, “Sokak içindeki bakkalın önüne geldik. Bu esnada birkaç genç bakkalın camını kırarak ellerindeki silahla ateş etmeye başladı. Biz çekilmeye kalmad? kızım yere düştü.” dedi.

Polis, olayla ilgili soru?turmaya devam ederken, ağır yaralanan Bülent Cengiz ameliyata alındı. Maganda kurşunu ile yaralanan Özlem Atalan’ın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.