Kurtlar Vadisi Irak tiyatroda

Antalya merkez Pınarlı beldesinde sahneye konulan "Kurtlar Vadisi Irak" filminin dört perdelik tiyatro versiyonu, belediyenin organizasyonu ile Expo Center Fuar merkezinde sahne aldı.

Kuzey Irak’ın Türkmen kentinde Amerikan askerleri ile Türkmenler’in arasında geçen dramatik konuların ele alındığı tiyatro gösterisinde bir Türkmen ailenin dramı sahnelendi. İzmir Kültür sahnesi İsmail Gülnar Tiyatrosu’nca “Irak’ta bir Türkmen” isimli tiyatronun açılış konuşmasını yapan Pınarlı Belediye Başkanı İsa Yıldırım, “Rant ve çıkar peşinde koşanlara halkımızın gösterdiği tepkinin aynısını ulusal konularda da göstermesini bekliyoruz” dedi.

Önümüzdeki günlerde Büyükşehir Belediyesi tarafından Pınarlı’ya yapılacak olan 25 km’lik asfaltında müjdesini veren Pınarlı Belediye Başkanı İsa Yıldırım daha kaliteli hizmet için seviyesiz siyaset yapmayacaklarını ifade etti. Daha sonra Saadet Partisi’nden istifa edip bağımsız kalan meclis üyeleri Murat Metin, Kerim Demirel ve AK Partili Meclis Üyesi Sadık Akagündüz’ün yanı sıra AK Parti Belde teşkilatını sahneye davet eden Pınarlı Belediye Başkanı İsa Yıldırım, “Bizim kötü günümüzde yanımızda olan bu meclis üyelerimizi kutluyorum ve sizlere takdim ediyorum” dedi. AK Parti kadın Kolları Başkanı Ayşe Güliz Yılman ve yönetim kurulu üyelerini de katıldığı programda Pınarlı Belediyesi’nin hizmetlerinin anlatıldığı sinevizyon gösterisi ile program sona erdi.