LC Waikiki Erzurum’da bin yoksul öğrenciyi giydirdi

Erzurum Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO), İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Valilik Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı'nın birlikte yürüttüğü,'Öğrenciler Geleceğimizdir Üşümesinler' projesi kapsamında LC Waikiki il genelindeki bin yoksul öğrenciyi giydirdi.

Erzurum Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO), İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Valilik Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı’nın birlikte yürüttüğü,’Öğrenciler Geleceğimizdir Üşümesinler’ projesi kapsamında LC Waikiki il genelindeki bin yoksul öğrenciyi giydirdi.

Yakutiye ilçesindeki Hacı Sami Boydak Anadolu Lisesi konferans salonunda yardım malzemeleri, PMYO Müdürü Abdullah Şahin ve İl Milli Eğitim Müdürü tarafından yoksul öğrencilerin eğitim gördüğü okul müdürlerine teslim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah Bilge,’ veren elin alan elden üstün’ olduğunu ifade ederek, LC Waikiki’ye bağlı TEMA Vakfı aracılığıyla gönderilen giysi yardımlarının en iyi şekilde değerlendirileceğini belirterek, firma yetkililerine teşekkür etti.

PMYO Müdürü Abdullah Şahin, il merkezi ve ilçelerde okuyan yoksul aile çocuklarının yardım malzemelerini alırken rencide edilmemeleri için söz konusu yardım paketlerinin okul müdürleri aracılığıyla hak sahibi öğrencilere dağıtılacağını söyledi. PMYO Müdürü, törene katılan öğretmen ve okul idarecilerine de vefakar, diğergam öğrenci yetiştirmeleri çağrısında bulunarak, “Kalpleri başkaları için yardım atan nesiller yetiştirin. Kibirli nesiller yerine başkalarına yardım için yürekleri çarpan nesillere ihtiyaç var. Ülkemizdeki kardeşlik, birlik ve beraberlik duygusunu böylesine çarpan yürekler ile gerçekleştirmiş oluruz.” diye konuştu.