Leyla ile Mecnun’un Royal halıları artık antibakteriyel

Royal Halı, TRT'nin beğenilen dizisi Leyla ile Mecnun'a sponsor oldu.

Royal Halı, TRT’nin beğenilen dizisi Leyla ile Mecnun’a sponsor oldu. Leyla ile Mecnun dizisinin yapımcısı Dünya Medya, Royal Halı’nın en beğenilen modellerini tercih etti.

        Daha önce Umutsuz Ev Kadınları, Avrupa Avrupa, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Adını Feriha Koydum, Alemin Kralı, Hayat Devam Ediyor, İki Dünya Arasında gibi dizelere sponsor olan Royal Halı, son olarak Leyla ile Mecnun dizisine sponsor oldu.

        Royal Halı Genel Müdür Yardımcısı Aydoğan Yıldır, dizilerde Royal Halı’nın en beğenilen desenleri kullanılırken, çeşitliliğin fazla olmasının, tercih edilme sebebi olduğunu söyledi. Yıldır, “Yapılan sponsorluk anlaşması gereği Leyla ile Mecnun dizisinde Royal Halı’nın en beğenilen modellerinden Nature, Asos, Salso, Bolera Rölyef, Modes Rölyef ve Caillou halı modelleri kullanılacak. Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Leyla ile Mecnun, Royal Halı’nın gözde halılarıyla daha da güzelleşecek.” derken, yapımcı Dünya Medya ile 13 bölümlük anlaşma yapıldığını sözlerine ekledi.

        Pierre Cardin markası ile birlikte toplam 600 çeşit halıya sahip olan Royal Halı’nın tüm halılarında antibakteriyel, antimite ve antimantar özelliği bulunuyor.