LG’nin Yeni Model Monitör ve Notebookları Boğaziçi’nde

LG Electronics'in yeni nesil işlemcili notebookları ve yeni model monitörlerinin Türkiye'de satış ve pazarlamasını yapan Boğaziçi Bilgisayar, yeni ürünlerini tanıttı.

LG Electronics ve Boğaziçi Bilgisayar’ın, düzenlediği toplantıda, bayilere ve basına yeni model LG Notebook ve monitörler tanıtıldı.Toplantıda, LG Electronics ile Boğaziçi Bilgisayar arasında yapılan LG Monitör distribütörlüğüanlaşması bayilere duyuruldu.

Toplantıda konuşan, Boğaziçi Bilgisayar Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Tecdelioğlu, LG ile önemli bir işbirliğine imza attıklarını belirterek, “Dünyanın dev bilişim firmalarından LG, geliştirdiği teknolojiler ve ürünler ile hayatımıza büyük kolaylık getiriyor. Ürün kalitesi ve üstün teknolojik özellikleri ile rekabet avantajlarıyla LG markası ile önemli satış rakamlarına ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

LG Türkiye Genel Müdürü Jae-Geun Yoo ise Türkiye’de çeşitli alanlardaki LG markalı ürünlerin, satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerine yatırım yaptıklarını anlattı.

Türkiye’de giderek büyüyen bir organizasyon yapısına ulaştıklarını belirten Yoo, “Boğaziçi Bilgisayar’ın bilişim alanındaki önemli iş ortaklarımızdan biri olacağına inanıyorum. Anlaşmamızın hayırlı olmasını ve başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim” diye konuştu.