Lincoln derbiye yetişiyor!

Taraftar çok güvendi, ama o ne Fenerbahçe ne Beşiktaş'a karşı forma giydi.

Taraftar çok güvendi, ama o ne Fenerbahçe ne Beşiktaş’a karşı forma giydi. Kadıköy’e sakatlığı nedeniyle gidemeyen Sambacı, cuma günü Lider Sivas’a karşı oynamakta kararlı.

Bugün arkadaşlarıyla çalışacak…

Cim Bom’un 10 numarası Cassio Lincoln, nihayet formasına kavuşuyor… Bu sezon Galatasaray’ın hiçbir kritik maçında yer almayan; Beşiktaş derbisinde kadro dışı kalıp, Fenerbahçe karşılaşması öncesi sakatlanan Brezilyalı futbolcu, lig lideri Sivasspor önünde büyük ihtimalle forma giyebilecek. Kulüp doktorları tarafından tedavisi sürdürülen ve dün fizyoterapistler eşliğinde hazırlıklara başlayan 28 yaşındaki oyuncunun, bugün takımla birlikte çalışmalara katılabileceği belirtildi.

‘Sakat olsam da oynamalıyım…’

Başkan Özhan Canaydın’ın, “Resimde kükrüyor ama bir de sahada kükrediğini görsek” diye sitem ettiği Lincoln ile bir görüşme yapan teknik direktör Feldkamp, yıldız futbolcuya uyarılarda bulundu. Kulüp doktoru Murat Çevik, Sambacı’nın durumunda herhangi bir gelişme kaydedilemediğini ve Sivas karşısında forma giymesinin zor olduğunu belirtse de, Alman hoca ile görüşen Brezilyalı’nın, “Bu maçta oynamam gerekiyor. Eleştirilere sahada cevap vermek istiyorum” dediği öğrenildi.