Lincoln takıma girebilir mi?

Brezilyalı yıldız, Manisa maçında skor 5-1 iken oyuna girdi, fazla etkili olamadı. Şimdi herkes soruyor; Acaba Kalli, 3-4 haftadır harikalar yaratan takımı bozup, Sambacı'yı ilk 11'e alacak mı?

64.dakikada oyuna girdi
Yaklaşık 2,5 aylık aradan sonra dünkü Manisaspor maçında yeniden formasına kavuşan Lincoln konusunda önümüzdeki haftalarda yaşanacak tartışmalara şimdiden dikkat çekmek istedik… Brezilyalı yıldız, uzun süren sakatlık sürecinden kurtuldu ve dünkü karşılaşmanın 64. dakikasında Serkan Çalık’ın yerine oyuna girerek, yeniden taraftarlarıyla buluştu. Oyunda kaldığı süre içerisinde olumlu işler yapmaya çalışan tecrübeli futbolcu, UEFA Kupası’nda oynanacak Leverkusen maçı öncesinde hocasına ‘hazırım’ mesajını gönderdi.

3 haftalık tablo ortada
Ancak şimdi ortaya şöyle bir ikilem çıktı; Feldkamp, ya ikinci yarının başlamasıyla birlikte harikalar yaratan genç kadroyu bozup Lincoln’e yer açacak ya da ‘aynen devam’ diyecek. Sambacı’nın yanı sıra bir çok yabancı futbolcunun yokluğunda, Cim Bom’un son 3 haftalık performansı şu: Toplanan 9 puan ve rakip filelere gönderilen 10 gol… Ayrıca Fortis Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe karşısında elde edilen avantaj… Bakalım, teknik direktör Karl Heinz Feldkamp, sakatlıktan kurtulan Lincoln için kadroda bir değişiklik yapacak mı?