Lopez: İyi bir oyunla kazandık

Sahasında Bursaspor'u 2-1 yenen Sivasspor'da teknik sorumlu Cesar Domingo Lopez, "Üzerimize düşen görevi yerine getirdik ve iyi bir oyunla kazandık.

Sahasında Bursaspor’u 2-1 yenen Sivasspor’da teknik sorumlu Cesar Domingo Lopez, “Üzerimize düşen görevi yerine getirdik ve iyi bir oyunla kazandık.” dedi.

Domingo Lopez, maçın ardından yaptığı açıklamada, “Bursaspor maçının zorlu bir karşılaşma olacağını biliyorduk. Üzerimize düşen görevleri yerine getirdik. Ofansif anlamda iyi şeyler yaptık. Yakaladığımız pozisyonlar vardı ama değerlendiremedik. Yine de iyi bir oyunla kazandığımız için mutluyuz.” şeklinde konuştu.

Kaçan penaltı pozisyonunu değerlendiren Lopez, “Penaltı kaçırmak futbolun içinde var ama Roberto Carlos’un takımı her zaman ofansif bir takımdır ve maçta da penaltı kaçırdıktan sonra da maça devam ettik. Geriye yaslanmadan kazanmak için oynadık.” ifadesini kullandı.

Lopez, Ligin 12. haftasında deplasmanda Galatasaray ile yapacakları maçta her zaman olduğu gibi kazanmak için çıkacaklarını da sözlerine ekledi.

Sivassporlu Ümit Kurt ise, Bursaspor maçının zor olacağını bildiklerini belirterek hocalarının istediklerini en iyi şekilde sahaya yansıtarak 3 puanı aldıklarını söyledi.

Kaleci Korcan da, maça galibiyet serisini devam ettirmek için çıktıklarını ve daha iyi yerlere gelmek istediklerini kaydederek 12. haftada oynayacakları Galatasaray maçına da Milli Takım arasını iyi değerlendirerek kazanmak için çıkacaklarını ifade etti.