Luciano kimleri reddetti?

Beşiktaş ve Galatasaray’dan teklif aldığını açıklayan Luciano, “Ancak Türkiye’de Fenerbahçe’den başka bir takımda oynamam'' dedi.

Yaşadığı ağır sakatlık nedeniyle sözleşmesi feshedilen, iyileşince eski teknik direktörü Daum’un çalıştırdığı Köln takımına transfer olan ancak sezonu tamamlamadan ayrılan Luciano’dan mesaj var. Beşiktaş ve Galatasaray’dan teklif aldığını ifade eden Brezilyalı oyuncu, “Ancak daha önce de söylediğim gibi Türkiye’de Fenerbahçe’den başka bir takımın formasını giymem. Döneceksem sadece Fenerbahçe’de oynamak için dönerim” diye konuştu.

Patronluğa soyundu

Köln takımından sezonu tamamlamadan ayrıldığı için ağustos ayının sonuna dek hiçbir takımın formasını giyemeyecek olan Luciano, bu aydan sonra Cruzerio’da oynayacak. Bu arada küçüklüğünden beri kurduğu hayali gerçekleştirip, bir Mc Donalds dükkanı açan Sambacı, şu günlerde zamanının büyük bölümünü işyerinde geçiriyor. Sarı-Lacivertli taraftarların unutamadığı futbolculardan biri olan Brezilyalı savunma oyuncusu, taraftarlara ülkesinden selam gönderdi.