Lugano’nun sözleri sinir edecek!

Urugaylı futbolcu, "Galatasaray'ı yenerek taraftarımızı sevindireceğiz. Karşılaşmanın sonunda formamı Giovani'ye vereceğim" diye konuştu.

Santos üzülecek

F.Bahçe savunmasının başarılı oyuncularından Diego Lugano dev derbi öncesinde Meksika basınına iddialı demeçler verdi. Cronica gazetesine konuşan yıldız futbolcu, derbi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Uruguaylı yıldız, Galatasaray’a karşı Meksika’nın en iyi oyuncusu olan Giovani Dos Santos’a karşı oynayacağını ama bu maçta Santos’un üzüleceğini dile getirdi. Fenerbahçe’nin genelde Galatasaray’ı mağlup ettiğini söyleyen Lugano, Ali Sami Yen’de veya Saraçoğlu’da hiç farketmiyor. Ben Türkiye’ye geldiğimden beri Galatasaray’ı yeniyoruz dedi.

Beğenirim ama…

Lugano, G.Saray karşısında tek düşüncelerinin kazanmak olduğunu belirterek, “Giovani çok beğendiğim bir futbolcu. Ama biz galip geleceğiz. Çünkü yarın Sami Yen’de 3 puana ulaşacak taraf biz olacağız. Sonrasında ise galip takımın oyuncusu olarak formamı Giovani’ye hediye edeceğim” dedi. Lugano, zorlu mücadele öncesinde her iki tarafa da başarı dileklerinde bulundu.