Makukula’dan Kayseri’ye vefa!

Kayserispor'un takım kaptanı Aydın ve gol makinesi Aziza Makukula, bir okulun düzenlediği programa katıldı.

Makukula, burada yaptığı açıklamada, Kaysersipor’u sevdiğini ve burada kalmak istediğini söyledi. Beşiktaş’ın 2 milyon Euro’luk teklifi ile ilgilide Kayserispor’un büyük bir kulüp olduğunu söyleyerek değerlendirdi.

Özel Eras Koleji’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde düzenlediği futbol şampiyonasının ödül törenine Kayserispor’un başarılı futbolcuları Makukula ve Aydın’da katıldı. Her iki futbolcuda törende öğrencilerin büyük ilgisi gördü.

Törende öğrencilerinde sorularını yanıtlayan Kayserispor’un 19 gol ile Süper Lig’deki gol krallığını sürdüren Makukula, kendisinin Kayserispor’u çok sevdiğini ve burada kalmak istediğini söyledi. Makukula, Beşiktaş’ın 2 milyon Euro teklifi ile ilgili ise ‘Kayserispor’da büyük kulüp’ yorumunu yaptı.

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan ve şuan itibariyle 4 ayrı kulüpten teklif alan Kayserispor takım kaptanı Aydın Toscalı ise, kendisinin Kayserispor’a ahde vefa borcu olduğunu söyledi. Bu nedenle de önceliği Kayserispor’dan yana kullanacağı belirten Aydın, Tolunay Kafkas’ın sezon sonu ayrılacağı yönündeki açıklamalarına da, “Bu karar Tolunay hocamın şahsi kararıdır. Bu karardan dolayı biz takım olarak olumsuz etkilenmedik” dedi

Kürsüden inen ve yeniden öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Makukula ve Aydın, öğrencilerle