Makyajı fazla abartan ünlüler!

Her zaman güzel görünebilmek için ellerinden geleni yapan ünlü yıldızlar, bazen ipin ucunu kaçırıyo.

Kalıcı olmayan ruju dişlerine bulaşmış Çoğu zaman kırmızı ruju tercih eden Paris Hilton, gece ilerleyen saatlerde içkinin etkisiyle dudaklarındaki tehlikeyi unutmuş ve rujunu dişlerine bulaştırmış.


Yüzü una bulanmış gibi

Amerikalı ünlü aktris Kerry Washington, burnundaki fazla pudrayla yüzünü una bulaştırmış gibi görünüyor. Makyajını tazelemek isterken pudrayı fazla kaçıran Washington, aynaya bakmamanın cezasını çekiyor.

 


20 yaş daha yaşlı duruyor

Hollywood'un en güzel kadınlarından olan Jennifer Lopez yaptığı yanlış makyajla, 20 yaş daha yaşlı görünüyor. Üst üste uygulanan fondöten ve pudra, kuruyan cildini iyice germiş ve çizgileri belirginleştirmiş.

 

Eski moda ve abartılı

Çiçeği burnunda anne Christina Aguilera, hem günlük hem de gece makyajında genellikle aynı tarzı tercih ediyor. Kalınca çekilmiş siyah eyeliner ve kalemle belirginleştirilmiş dudaklarıyla ünlü şarkıcı, çok demode görünüyor.

 

Bronzlaştırıcıyı fazla kaçırmış

Güzelliği ve yeteneğiyle yapımcıların gözdesi olan ünlü aktris Scarlett Johansson'ın yüzünde bir hata olmasa da, biraz dikkatlice bakıldığında boynundaki renk farkı göze çarpıyor. Bronzlaştırıcı kremi boynunda biraz aşırıya kaçırarak süren Johansson, boynu ve yüzündeki renk uyumsuzluğundan habersiz gibi görünüyor.

Oyuncak bebeklere benziyor

Geçtiğımiz günlerde Paris'te bir moda çekimini için bu ağır makyajı uygulayan Spice Girls grubunun yıldızı Victoria Beckham, bu yapay görüntüsüyle güzellik uzmanları tarafından oyuncak bebeklere benzetildi. Uzmanlar Beckham'ın makyajını," Özellikle gözaltlarına uygulanan fazla kapatıcı, kırışıklıkları kapatmak yerine daha da öne çıkarmış" diye yorumladı.