Malatyaspor Ankaragücü karşısında 3 puan peşinde

Malatya'daki hazırlıklarını tamamlayarak Ankara'da kampa giren Malatyaspor, Konyaspor deplasmanında gösterdiği başarıyı Ankaragücü karşısında tekrarlamak istiyor.

Geçtiğimiz hafta Konyaspor’u deplasmanada yener büyük moral ve motivasyon yakalayan Sarı – kırmızılı oyuncular hafta içerisinde yapılan çalışmalarda hırslı ve istekli oluşlarıyla taraftarlarına ümit verdi

Hafta içerisinde yapılan çalışmalarda özellikle her futbolcusun gol noktalarında etkili olması yönünde taktikler veren Teknik Direktör Ümit Kayıhan, futbolcularına gol bölgelerinde çabuk olmaları ve kaleyi gördükleri andan itibaren şut atmaları yönünde uyarılarda bulundu.

Maçın seyircisiz olması nedeniyle Ankara’da bulunan Malatyasporlu taraftarların desteğini alamayacak olan Sarı – kırmızılı ekipte yönetimin bu maçta takımı yanlız bırakmayacağı ve kalabalık bir kafileyle Ankara’ya gitmesi bekleniyor.

Ankara’da kampa giren Malatyaspor kafilesinde sakat veya cezalı oyuncu bulunmuyor. Sarı – kırmızılı ekibin yarın 19 Mayıs Stadı’nda saat 19:00 oynanacak olan karşılaşmaya şu 11’le çıkması bekleniyor;

Bora, Mert, Serkan Bensol, Homola, Evren, Toth, Emrah, Bilal, Senkerik, Mustafa Özkan ve Masek.