Mankenlerin hanım ağası’ydı

Tuğba Özay'ın, aramadıkları için kırıldığı ve sitem ettiği manken arkadaşları Özay'ın durumunu değerlendirdi. Taş bebekler duruma pek de şaşırmamış.

NİLAY DORSA: Kendi düşen ağlamaz
“O kendisini her zaman mankenlerin hanım ağası gibi görürdü. Gücü ve parayı çok seven birisi, hırslarının kurbanı oldu. Aramızda yaşanan tartışmalarda bile hemen birilerini arayarak devreye sokmaya çalışırdı. Kendi düşen ağlamaz.”

ECE GÜRSEL: İnce bir konu
“Tuğba özel hayatımda görüştüğüm bir arkadaşım değil. Bu yüzden yaşam tarzını bilmiyorum. Sadece işlerde görüşüyorduk. Ama duyduğumda çok üzüldüm. İnce bir konu olduğu için fazla yorum yapmak istemiyorum”

EYLEM ŞENKAL: Diyetini ödüyor
”Herkes kendi mafyasını oluşturuyor bana göre. O tarz insanlarla arkadaşlık kurarsan, o tip ilişkilere bulaşırsan diyetini ödemek zorunda kalırsın. Durgun denizde yüzmek istiyorsan suyu dalgalandırmayacaksın. “

ŞENAY AKAY: Çok üzüldüm
“Çok üzücü bir durum, kimsenin başına gelmesini istemem. Bur tür durumlarda konuşmak zor. Bir an önce her şeyin düzelmesi tek dileğim. Başka da bir yorum yapmak istemiyorum. ”

ŞEBNEM SCHAEFER: Şaşırmadım
”Tuğba iyi bir insan. Ben meslektaşım adına çok üzüldüm. Medyada birkaç gün öncesinden haberler çıktığından tutuklanmasına çok şaşırmadım. Meslektaşım olması ve en başta bir bayan olması beni çok üzdü.“

DOĞA BEKLERİZ: Allah kurtarsın
”İyi arkadaşımdı, bazı şeylerde daha dikkatli olsaydı daha iyi olurdu. Üzücü bir durum. Çok da fazla birşey söylemek istemiyorum. Sonuçta devletimizin kararı, saygı göstermek lazım. Allah kurtarsın.“

GİZEM ÖZDİLLİ: Destek olmak gerekir
”Duyduğumda şoka girdim. Tuğba işini çok düzgün yapan bir insandır. Benim 10 senelik arkadaşımdır. Sonuçta genç bir kadın. Bir kişi hata da yapabilir ama zor gününde destek olmak gerekir.”