Marmaris’te silahlı kavga: 1 ölü 1 yaralı

Muğla'nın Marmaris ilçesi Armutalan beldesinde iki tur acentesi çalışanları arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi ayağından yaralandı.

Muğla’nın Marmaris ilçesi Armutalan beldesinde iki tur acentesi çalışanları arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybetti, bir kişi ayağından yaralandı. Güvenlik güçleri, olaydan sonra otomobille kaçan iki kişiyi yakalamaya çalışıyor.

Olay, gece Armutalan Şehit Ahmet Benler Caddesi 216 Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre, tur acentesi sahibi H.D. (38) ve M.D. (34), sokak acentesi işleten Osman Bozoğlu (36) ile müşteri kapma yüzünden tartışmaya başladı. Tartışma, kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada kullanılan silahtan çıkan kurşunlardan biri Osman Bozoğlu’nun kafasına isabet etti. Ağır yaralanan Bozoğlu, olay yerindeki bir araçla özel hastaneye kaldırıldı. Genç acenteci, acil serviste yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Sağ ayak topuğuna isabet eden kurşunla yaralanan acente çalışanı Murat Uçar (33) ise Marmaris Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. H.D. ve M.D., olaydan sonra otomobille kaçtı. Polis olay yerinde 4 adet boş kovan buldu.