Medical Park Antalyaspor’da Fenerbahçe maçı öncesi neşeli antrenman

Medical Park Antalyaspor, hafta sonu oynayacağı zorlu Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Medical Park Antalyaspor, hafta sonu oynayacağı zorlu Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Kırmızı-beyazlı oyuncuların antrenman boyunca neşeli olması ise dikkat çekerken, basın mensuplarının ısrarlarını geri çeviren Teknik Direktör Samet Aybaba ise zorlu maç öncesi demeç vermekten kaçındı.

Spor Toto Süper Lig’de mücadele eden Medical Park Antalyaspor, Hasan Subaşı Tesisleri’nde bugün yaptığı tek idmanla zorlu Fenerbahçe maçı hazırlıklarını sürdürdü. Maç öncesi basın mensuplarının röportaj ısrarını geri çeviren Teknik Direktör Aybaba, oyuncularla daha sonra röportaj yapılabileceğini aktardı.

NEŞELİ İDMAN

Orta alanda teknik direktör Aybaba’nın kısa bir toplantısının ardından düz koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan kırmızı-beyazlı oyuncuların antrenman boyunca neşeli olması ve birbirleri ile şakalaşması ise dikkatlerden kaçmadı.

İsminin Galatasaray’ın transfer listesinde olduğu iddia edilen kaleci Hakan Arıkan’ın ise basın mensuplarından uzak durması da idmanın notları arasında yer aldı. Isınma hareketlerinin ardından 4 ayrı grup halinde dar alanda pas çalışması yapan kırmızı-beyazlılar çift kale maç ile antrenmanı tamamladı.