Mehmet Ağar Regaip Kandili günü AKP’ye dua etti!

Mehmet Ağar, milletvekili adayları ile birlikte Mevlana Müzesi'ni gezerek burada dua etti.

DP Konya İl Başkanlığı tarafından Hükümet Meydanı’nda düzenlenen mitingin ardından özel bir televizyon kanalının canlı yayınına katılan DP Genel Başkanı Mehmet Ağar, daha sonra Mevlana Müzesi’ne geçti. DP Konya İl Başkanı Musa Uyararslan ve beraberindeki milletvekili adayları ile partililerin eşlik ettiği Genel Başkan Mehmet Ağar, Hz. Mevlana’nın sandukası başında dua etti.

Müze çıkışında İHA muhabirinin sorularını yanıtlayan Mehmet Ağar, 22 Temmuz Seçimleri öncesi güzel bir kampanya dönemi geçirdiklerini söyledi. Seçim çalışmalarını bir maraton yarışına benzeten Ağar, tempoyu hızlandırarak sona doğru en hızlı şekilde yaklaştıklarını dile getirdi.

Ağar, “En güçlü mitingleri yapabilen, en dengeli yerde durabilen ve münasebetsiz lafların dışında kalan, ortaya koyduğu seçim beyannemesiyle Türkiye’nin bütün meselelerini çözebilen, aday profiliyle bütün taraflı-tarafsız herkesin beğenisini kazandık. Bugünün Türkiyesi’nde laf kalabalığının dışında, terör, işsizlik başta olmak üzere tarım kesimi, sanayi kesimi gibi bir mesele yok farzediliyor. Bütün bu alanların üstesinden gelecek yegane program ve kadroların DP’de olduğu çok aşikar bir gerçektir. Özellikle DP arkadan başlayıp kampanyanın ortasından sonra önde tamamlayan bir performans ve çizgiyle çok modern bir kampanya yürütmüştür” dedi.