Mehmet Ali Erbil ne kadar kazanıyor?

Erbil’in eşi Tuğba Hanım’ın açıklamalarından Mehmet Ali Erbil’in oldukça iyi bir kazancı olduğu anlaşılıyor.

Beş yıl önce iki evi varken şimdi onbeş evi olmuş. Türkiye standartları için ciddi bir rakam. Dahası bir gecede kumarda kaybettiği para 100 bin lira. Böyle bir miktarı Türkiye’de kaç kişi bir gecede kaybediyor ya da harcıyor merak ettim doğrusu.

Ben olayın diğer taraflarıyla ilgilenmedim. Bu kazanç beni şaşırtan. Şov dünyasında bu paralar gerçekten bu miktarlarda mı? Ben ayrıca Mehmet Ali Erbil’in son yıllarda çok da fazla iş yaptığını da hatırlamıyorum. Ama bunda iddialı konuşmayacağım çünkü iyi bir televizyon izleyicisi değilim.

Ancak kalkınmakta olan bir ülkenin insanları arasındaki uçuruma bir kez daha şahit olduk. Zengin ile fakir arasındaki uçurum, ülkemizde tahmin edildiğinden de fazla. Gelir dağılımındaki farklar yürek burkacak cinsten.

Yoksa adam zaten hep aldatan biriydi, kumara düşkünlüğü zaten biliniyordu… Bunlar yeni hikayeler değil. Sanırım Tuğba Erbil de her Türk kadını gibi, benim kocam bunu bana yapmaz yanılgısına kapıldı. Gerçekten kapıldıysa fazla safmış. Hayat, güzel güzel öğrenmeyince malesef küt diye öğretiyor.

Bu arada ben bir önceki kızın şu an ne düşündüğünü de merak etmiyor değilim. Adı da çok net değil aklımda. Hani Sedef miydi ? Annesi sürekli basında çıkan… Neler hissetti zamanında?

Neyse, bakalım bu kazanç gerçekten de Tuğba Hanım’ın dediği kadar mı? Zaman hepimize gösterecek…

Aylin Kotil