Melih Gökçek: Seyreyleyin zongurtuyu!

Gökçek, 'Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde evrak yakıldığı' iddiasına ilişkin konuştu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 'Antalya Büyükşehir Belediyesi'nde evrak yakıldığı' iddiasına ilişkin konuştu. Gökçek, ''Bizden duman çıkmadı da Antalya'dan duman değil ateş çıktı. Yanıyorlar şu anda cayır cayır. Bundan sonra seyreyleyin zongurtuyu'' dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, açıklamalarda bulundu.

Gökçek şöyle konuştu:

''CHP'liler çok yaygara kopardılar. Eğer Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden dumanlar çıkmaya başlar da evraklar yakılmaya başlanırsa Melih Gökçek'in kaybettiği anlaşılır demişlerdi. Bizden duman çıkmadı da Antalya'dan duman değil ateş çıktı. Yanıyorlar şu anda, yanıyorlar cayır cayır. Kim yakar arkadaş evrağı? Adam diyor ki benim evimde fazla evraklar vardı onu yakıyorum. Bugünü mü buldun o evrakları yakacak zamanı?

O kadar açık seçik ki ama oraya da giden son derece tecrübeli bir arkadaşımız var bundan sonra seyreyleyin zongurtuyu diye bir laf vardır. Seyreyleyin zongurtuyu. CHP'nin orada yaptığı bütün yolsuzluklar, usulsüzlükler teker teker ortaya çıkmaya başlarsa şaşmayın. Kalkıp sağ sola laf atarken kendileri bu telaşın içerisine düştürler. Bizde yamyam yok. Biz Allah'ın izniyle seçim zaferini kazandık. Biz edebimizden televizyona çıkmıyoruz. Yoksa her gün çıkarız.''