Memorial’de yılın 11 altın adamı belli oldu

2005/2006 Sezonu'nda, Memorial Hastanesi'nin sponsporluğunda düzenlenen, 11 Altın Adam Yarışması'nın 2005/2006 Sezonu'nun son jüri toplantısı Kalyon Oteli'nde yapıldı.

Ayrıca bugüne kadar seçilen Ayın Yöneticileri, Teknik Direktörleri ve Hakemleri arasından Yılın Altın Yöneticisi, Yılın Altın Teknik Direktörü ve Yılın Altın Hakemi seçimi de yapıldı.

Jürinin yaptığı oylama sonucunda; Kalede: Aly Faryd Mondragon (Galatasaray), Defansta: Rigobert Song (Galatasaray), Önder Turacı (Fenerbahçe), İbrahim Toraman (Beşiktaş), Ümit Özat (Fenerbahçe), Orta Sahada: Stephen Appiah (Fenerbhaçe), Marco Aurelio (Fenerbhaçe), Alioum Saidou (Galatasaray), Alex De Souza (Fenerbhaçe), Forvette ise Gökhan Ünal (Kayserispor) ve Fatih Tekke (Trabzonspor) Yılın Altın Adamları olurken, Özhan Canaydın Yılın Başarılı Yöneticisi, Erik Gerets Yılın Altın Antrenörü, Serdar Tatlı Yılın Altın Hakemi seçildi.

Yılın Altın Adamları ödüllerini Ağustos ayı içinde yapılması planlanan büyük ödül töreninde alacaklar.

– KIRMIZI MASA KONUKLARI –

Memorial Hastanesi’nin sponsor olduğu, Türk Spor Medyası’nın jüri olarak bulunduğu yarışmaya, bu yıl toplumun kendi dalında önde gelen isimlerin de (sorulara açık konuk) olarak katılmasına karar verilmiş ve onların oturacakları masa ‘Kırmızı Masa’ olarak adlandırılmıştır.

Dün gerçekleştirilen son jüri toplantısında, Kırmızı masada Süper Ligin önemli maçlarında görev alan gözlemciler; Ahmet AKÇAY, İsmet CENGİZ, Yahya DİKER ve Murat ILGAZ yer aldı.

– ADNAN POLAT İLE SELÇUK DERELİ ÖDÜLLERİNİ ALDI –

Memorial Hastanesi 11 Altın Adam Yarışması’na Mayıs ayının Ayın Altın Yöneticisi ödülünü almak üzere katılan 2005-2006 sezonu’nun Turkcell Süper Lig şampiyonu Galatasaray Spor Kulübü’nün 2. Başkanı Adnan Polat’ın Ayın Altın Yöneticisi şilt ve check-up kartını Memorial Hastanesi Genel Direktörü Yalçın Nak verirken, FIFA Kokartlı Hakem Selçuk Dereli Ayın Altın Hakemi şilt ve check-up kartını Memorial Hastanesi Kalp Cerrahisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bingür Sönmez’in elinden aldı.

Sönmez ayrıca toplantının onur konukları, Trabzonspor Kulübü’nün Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zeyyat Kafkas ve Spor Toto Genel Müdürü Bekir Yunus Uçar ile Kırmızı Masa Konukları Süper Lig Gözlemcileri Ahmet Akçay, İsmet Cengiz, Yahya Diker ve Murat Ilgaz’a da toplantıya katıldıkları için teşekkür plaketi ve check-up kartlarını takdim etti.