Memurlar kaza yaptı: 1 ölü 4 yaralı

Kırıkkale'de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü. 4 kişi yaralandı.

Elektrik direğine çarparak, yol ortasındaki çalılıkların arasına yuvarlanan otomobilde bulunan ve Sosyal Sigortalar Kurumu Genel Müdürlüğü memurlarından Hasan Hüseyin Acar kaza yerinde yaşamını yitirirken, yine aynı kurumda memur olarak çalışan otomobil sürücüsü Murat Eroğlu, Aydın Özer ve Kültür Bakanlığı Arşivler Genel Müdürlüğünde memur Ali Aktaş ile Ankara Mamak’tan yolcu olarak otomobile binen Meltem Tv kamaramanı Bilal Ulaş, yaralandı.

Yaralılar Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesine kaldırılarak burada tedavi altına alındı. Kazayı duyan Hasan Hüseyin Acar’ın yakınları ile yaralıların yakınları hastaneye akın etti. Kazada yaşamını yitiren Hasan Hüseyin Acar’ın kayınvalidesi gözyaşlarına boğuldu.

Acar’ın eşi olduğu söylenen ve ismi belirlenemeyen bir bayan ise hastanede sinir krizi geçirerek bayıldı. Bu arada kazada hafif yaralanan Meltem Tv kamaramanı Bilal Ulaş, kazanın nasıl meydana geldiğini anlayamadığını söyledi. Ulaş, otomobile Ankara’ya bağlı Mamak ilçesinden yolcu olarak bindiğini ve kaza yerine geldiklerinde otomobilin birden sola kayarak şarampole devrildiğini söyledi.