Merve Boluğur’dan eski eşine sert tepki

Merve Boluğur'dan eski eşi Murat Dalkılıç'a sert tepki geldi.

Bir dönemin en çok yakıştırılan çiftlerinden olan Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç birbirine girdi.

Eski eşler Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç arasında sular durulmuyor. Murat Dalkılıç’ın geçtiğimiz günlerde, “Yüzlerce nefret dolu mesajlar aldım. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar” sözlerinin ardından Boluğur’dan sert bir tepki geldi. Ünlü oyuncu Merve Boluğur adeta çılgına döndü, “Kaçıncı şov koçum. Artık hakkımı savunacağım. Kimse beni değişik ithamlarla yargılayamaz!” dedi.

Eski eşler Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç arasındaki gerilim büyüyor. Dalkılıç’ın geçtiğimiz günlerde, “Yüzlerce nefret dolu mesajlar aldım. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar” sözlerinin ardından Boluğur’dan bir tepki daha geldi. Ünlü oyuncu, “Kaçıncı şov koçum. Artık hakkımı savunacağım. Kimse beni değişik ithamlarla yargılayamaz!” dedi

MURAT’I DUYUNCA SİNİRLENDİ

Önceki gün sevgilisiyle birlikte yürürken muhabirlerin kendisine Murat Dalkılıç’ı sormasına sinirlenen Boluğur, sosyal medya hesabından bir açıklama daha yaptı ve bu kez daha sert konuştu.

‘BU KAÇINCI ŞOV!’

Eski eşini şov yapmakla suçlayan Boluğur, “Geçmişimle ilgili hiç konuşmadım çünkü benim için bitmiştir. Susmamın nedeni de saygımdandı hep. Fakat kimse de beni defalarca ağzına sakız etmeyecek.

Topluca son kez yazıyorum. Bir daha bana böyle gelmeyin. Ne magazin ne ex. Son kez söylüyorum; benim bir duruşum, imajım var. Kalkıp kokuşmuş bitmiş gitmiş şeyin primini yapmak ne ya? Yanındaki kadına saygın olsun. Bir de Merve açıklasın falan… Kaçıncı show koçum. Artık hakkımı savunacağım.

Kimse beni değişik ithamlarla yargılayamaz. Lütfen erkekcikler uzak durun benden. Ne kimseye laf attım bugüne kadar ne de birine yaslandım.

Siz de benden uzak duracaksınız ama bu böyle biline. Cahil kesimin psikolojik baskılarından da sıkıldım. İşsiz misiniz bu kadar psikolog kesildiniz sığ kafalarınızla, uzayın abi. Ben Merve’yim sadece. Benim de hayatıma saygı duyulacak.” dedi.