Meryem Uzerli’den Dubaili şeyh açıklaması

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, çıkan dedikodulara cevap verdi.

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli'nin magazin basınında çıkan Dubaili şeyhle akşam yemeğine çıktığı iddiasına yanıt geldi. Uzerli, yemeğe baş başa değil, Muhteşem Yüzyıl oyuncularıyla topluca gittiklerini söyledi.

Meryem Uzerli'nin verdiği bir röportajda, "Bir şeyh, bir oyuncuyla yemek yemek istiyor. Ve bunun için çok para teklif ediyor" sözleri üzerine gelen "Hiç öyle bir teklif geldi mi?" sorusuna "Geldi. Üstelik gittim de.." yanıtını vermişti.

Uzerli konuya ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı. 34 yaşındaki oyuncu, röportajında kendini tam olarak ifade edemediğini ve yanlış anlaşıldığını söyledi.

Uzerli açıklamasında şu ifadeleri dile getirdi: "Merhaba sevgili arkadaşlar, sevgili insanlar , ilk önce sevgi gönderiyorum, umarım iyisinizdir. Ben şimdi Los Angeles'dan döndüm ve bir çok kisi bana mesaj attı ve aradı…"

"Öncelikle teşekkür ederim bunun için. Bana bir Şeyh ile para için 'baş başa yemek yedin mi?' konusunu sordular. "Bugüne kadar böyle bir şey yapmadım, bugünden Sonra da yapmayacağım."

"Böyle haberler oldugunu hiç bilmiyordum. Çünkü burda bir yanlış anlaşılma oldu. Kendimi yeterli ifade edemedim."

"Muhteşem Yüzyıl sırasında hem bizim dizimizi çok seven insanları studyolarımızı gezdirdik hem de bir kere sonrasında hep birlikte oyuncular olarak yemeğe gittik. Onlardan aldığımız parayı da bağışladık. Durum bundan ibaret sanırım röportaj sırasında tam bir açıklama yapamadım ve yanlış anlaşıldım."

NTV