Mesaj cinneti

Izmir'in Urla ilçesinde, üniversite ögrencisi Celalettin Erkal (18), cep telefonunda baska bir erkege gönderilmis kisa mesajlarla karsilastigi lise ögrencisi sevgilisi Funda Issiz'i (16), 37 yerinden biçaklayip, bogazini keserek öldürdü.

Yaklasik bir yildir birlikte olan iki genç, bir süredir kullanilmayan Siba Otel’in bahçesine gitti. Burada, evlilik hayalleri kurdugu sevgilisinin cep telefonuyla oynarken baska bir erkege yazilmis kisa mesajlari gören Erkal, çilgina döndü. Kendisini aldatmakla suçladigi genç kizi, tüm yalvarmalarina karsin tartaklayan Erkal, otelin yanindaki bos kafeteryaya sürükledigi sevgilisini tam 37 yerinden biçakladi. Can çekisen genç kizi bogazini keserek öldüren Erkal, daha sonra cesedin üzerine kapanarak aglarken bayildi.

Dondurucuya koydu
Kendisine geldikten sonra Issiz’in cesedini kullanilmayan derin dondurucuya saklayip evine dönen Erkal, vicdan azabina dayanamayarak cinayeti babasi Selçuk Erkal’a anlatti.
Soke olan baba, hemen yakindaki Iskele Karakolu’na giderek oglunu polise ihbar etti. Gözaltina alinan Erkal’in ifadesi sonucu kullanilmayan kafeteryaya giden polis, korkunç manzarayla karsilasti.
Erkal ifadesinde, sevgilisinin baska bir erkege gönderdigi “Senin olmak istiyorum :)” ve “Tüm bedenimle senin olmak istiyorum:)” yazili iki ayri mesaji okuduktan sonra kendisini kaybettigini söyledi.