MHP Lideri Bahçeli: Kars Belediyesini mahcup etmeyeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da bu yıl 2.'si düzenlenen Kars Ardahan Iğdır (KAI) tanıtım günleri dolayısıyla bulunan, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta ile bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara’da bu yıl 2.’si düzenlenen Kars Ardahan Iğdır (KAI) tanıtım günleri dolayısıyla bulunan, Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta ile bir araya geldi. MHP Lideri Bahçeli, Kars Belediyesini mahcup etmeyeceklerini söyledi.

KAI tanıtım günlerinde Kars Belediyesi standını da ziyaret eden Bahçeli, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Kars Belediyesinin her zaman yanında olacağız. Bütün imkanlarımızı Kars Belediyesi için seferber edeceğiz. Çünkü Kars bizim Türk dünyasına açılan kapımızdır.” dedi.

Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta’nın taştan Kars Kalesi heykeli hediye ettiği MHP Lideri Bahçelinin Türk Dünyasının bilge lideri olduğunu ifade ederek, “Bahçeli’nin devlet yönetimi anlayışı ile Kars Belediyesini yönetip T?rkiye’de örnek bir belediye olacağız. Sayın genel başkanımızı Kars’la ilgili hiçbir konuda bizleri mahcup etmeyeceklerini söylediler.” ifadelerini kullandı. CİHAN