MHP’li Aytaç Durak canlı yayından kaçtı!

Türkiye Aytaç Durak'ı tartışıyor. Durak hakkında çok ciddi rüşvet iddiaları var.

CNNTürk'de hakkındaki rüşvet iddialarını cevaplayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, servetiyle ilgili sorular gelince "benim gitmem lazım" dedi.

Kayınpederinden kalan 1400 dönümlük narenciye ve tarladan oluşan miras sebebiyle bu tartışılan servete sahip olduğunu belirten Aytaç Durak, sunucu Başak Şengül'ün "Eşinizin mal varlığının sizin servetinize eklendiğini söylüyorsunuz ama kayın biraderinizi bir açıklaması var" sorusunu üzerine "dün açıklaması var, dün dinleyeydiniz" diye cevap verdi.

Daha sonra "hadi ben gidim" diyen Aytaç Durak, Başak Şengül'ün "ama lütfen kalkmayın sorularımız var daha" sözleri üzerine "peki o zaman ben size biraz çakayım" şeklinde ilginç bir çıkış yaptı.

Kalkması gerektiğini, Ankara'ya gideceğini ve bu yüzden acele ettiğini belirten Aytaç Durak, canlı yayın devam ederken stüdyoyu terk etti.

CNNTürk'ün deneyim haber spikeri Başak Şengül, yayına katıldığı için Aytaç Durak'a teşekkür etti ve "Acelesi olduğu için ancak kendisine bu kadar soru sorabildik. Ankara'ya gideceğini ifade etti. Artık ne kadar doğrudur bilemeyiz" diye konuştu.

CNNTürk'te yayınlanan programa katılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, mal varlığıyla ilgili soru sorulunca, önce spikere çattı sonra da canlı yayın devam ederken stüdyoyu terk etti.