MHP’nin seçim mitingine Adnan Şenses damgasını vurdu

MHP'nin seçim mitingine Başbakan Erdoğan'a yakınlığıyla tanınan şarkıcı Adnan Şenses damgasını vurdu.

Bodrum İskele Meydanı’nda, MHP’nin düzenlediği ve yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı seçim mitingine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a yakınlığıyla tanınan şarkıcı Adnan Şenses damgasını vurdu.
Elinde MHP bayrağıyla mitinge katılan ve şarkı söyleyen Şenses, “AKP’ye asla gönül vermedim.Ülkemizde satılmadık yer bırakmayan AKP’nin iktidardan gitmesi için MHP çatısı altında elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.
MHP Muğla milletvikili adayları Prof. Dr. Metin Ergün, Hasan Gezgin ve Dr. Nejat Sönmez’in de katıldığı miting alanında sık sık Başbakan Erdoğan ve AKP aleyhine sloganlar atıldı. “Oğul Bilal’e 3 milyon dolara gemi, vatandaş Bilo’ya bir torba kömür” pankartının dikkat çektiği mitingi turistler de ilgiyle izledi.
Elindeki parti bayrağını sallayarak mitinge katılanları coşturmaya çalışan Şenses, “AKP’ye asla gönül vermedim, onların yolunda olmadım. Ülkemizde satılmadık yer bırakmayan AKP’nin iktidardan gitmesi için MHP çatısı altında elimden gelen gayreti göstereceğim. Siz gençler ve kadınlarımız lütfen MHP’nin çizdiği yoldan ayrılmayın, ülkemizin topraklarını sattırmayın, satanlara göz yummayın, fırsat vermeyin” dedi. Şenses mitingde iki şarkı söyledi.