Migros 13. mağazasını Adana’da açtı

Türkiye'de yaklaşık 2 bin noktada, farklı formatlarla tüketiciye ulaşan Migros Grubu, en yeni formatı 5M'in 13. mağazasını Çukurova Bölgesi'nin kalbi Adana'da hizmete açtı.

Türkiye’de yaklaşık 2 bin noktada, farklı formatlarla tüketiciye ulaşan Migros Grubu, en yeni formatı 5M’in 13. mağazasını Çukurova Bölgesi’nin kalbi Adana’da hizmete açtı.
Adanalıları yepyeni bir formatla tanıştıran Migros Ticaret A.Ş., hiper ucuz fiyatlar ve zengin çeşitlerle donatılmış mağazada beyaz eşyadan elektronik alete, temizlik malzemelerinden yiyecek ve içeceğe kadar bir hipermarkette olması gereken her şeyi; diğer yandan ise Adana’ya özel pek çok yerel lezzeti raflarına taşıdı.
6 bin 800 metrekarelik alanı ile kapılarını 22 Nisan’da Adanalılara açan Adana 5M’de pek çok ürün hiper ucuz fiyatlarla tüketiciyle buluştu.
Mağazada Adana’nın meşhur lezzeti cezerye, özel reyon ile Adanalıları karşılarken, birbirinden farklı diğer Adana tatları da raflarda yerini aldı.
“Türkiye’nin dört bir köşesindeki tüketicileri 5M’in farklı alışveriş konsepti ile tanıştırmaya devam ediyoruz” diyen Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Fuat Yanar, “Müşterilerimizin memnuniyetini görmek bizi onlar için daha fazla ne yapabiliriz sorusuna yönlendiriyor. Bulduğumuz cevaplarla açtığımız her yeni mağazada, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılıyor olmak bizi daha da cesaretlendiriyor” dedi.
Yenilikçi bakış açılarına 5M formatı ile yepyeni bir soluk kazandırdıklarını ve gıda perakendesinde alışkanlıkların değişimine öncülük ettiklerini belirten Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Fuat Yanar, “Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, zaten keyifli olan alışveriş sürecini daha da eğlenceli bir deneyim haline dönüştüren 5M’ler hızla yaygınlaşıyor. 5M mağazalarının gördüğü ilgi bizi daha da heyecanlandırıyor, yeni lokasyonlarda daha çok tüketici ile buluşturmaya teşvik ediyor. Kısa sürede 13. mağazamızı açtık. Her yeni mağazamızın hem müşterimize hem bizlere sunduğu deneyimle, bizi tüketiciye daha da yakınlaştırdığını görüyoruz. En yeni formatımız 5M ile Çukurova’nın kalbi Adana’da olmaktan çok mutluyuz.” şeklinde konuştu.