Millet Partisi Kayseri İl Teşkilatı milletvekili adaylarını tanıttı

Millet Partisi (MP) Kayseri İl Teşkilatı, 12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde aday olan milletvekili adaylarını tanıttı.

Millet Partisi (MP) Kayseri İl Teşkilatı, 12 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde aday olan milletvekili adaylarını tanıttı.
    Parti binasında düzenlenen toplantıda konuşan İl Başkanı Ahmet Çelik, hükümetin icraatlarını eleştirmekle yetindi.
    Ortadoğu’da yaşanan gelişmelerin Türkiye’ye olan etkileri üzerinde duran Çelik, bölgede yaşanan gelişmelerin Haçlı ruhunun yeniden diriltilmesi anlamına geldiğini söyledi. Hükümetin iç ve dış politikada izlediği tutumu da eleştiren Çelik, iç ve dış politikada yapılan yanlışlar yüzünden milletin sağlıklı düşünemez duruma getirildiğini ifade etti. Çelik, ülkenin içinde bulunduğu sorunların çözümüne adres olarak ise Millet Partisi’ni gösterdi.
    Daha sonra kürsüye gelen ve bir konuşma yapan birinci sıra adayı Mustafa İdiz, bütün meselelerin çözümünde dürüstlüğü esas alacaklarını söyledi.
    Ülke meselelerinde hiçbir dayatmayı kabil etmeyeceklerini ve işi partilisine, yandaşına değil ehline vererek çözeceklerini kaydeden İdiz, oy kullanacak vatandaşlara çağrıda bulunarak, “Millet Partisi’nin yarım asırdır yaptığı ‘Milletim Uyan’ çağrısına kulak verin. Bize oy verin size mutluluk verelim kandırmacasına ve kolaycılığına aldanmayın.” diye konuştu.
    Konuşmaların ardından, Millet Partisi’nden seçime katılacak milletvekili adaylarından ilk üç sırada yer alan Mustafa İdiz, Mustafa Temizer ve Süleyman Özhan kamuoyuna tanıtıldı.
    Diğer adaylar ise tanıtım toplantısına katılmadı.