Milletvekili halkın arasına karıştı

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni ile Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım, esnafa yönelik ziyaretlerinde hükümet çalışmalarını sordu.

Hükümet olarak yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını söyleyen Yeni, fırsat bulunca da halkla bütünleşip nabız yokladıklarını kaydetti.

Ziyaretlerin halkın hükümete bakış açısı bakımından önemli olduğunun altını çizen milletvekili Yeni, “Sürekli olarak gerçekleştirdiğimiz esnaf ve vatandaş ziyaretlerimiz, halkımızın sorunlarını öğrenme ve çözülmesi adına önem taşıyor. Biz bu ziyaretlerden hareketle yoğun iş tempomuzdan fırsat bulduğumuz zaman, halkla bir araya gelip onları dinliyoruz. Hükümetin gidişatına, yaptığı çalışmalara, barılı olup olmadığına dair bilgileri alıp değerlendiriyoruz.” dedi.

Esnaflardan genellikle olumlu yanıt alarak moral depolayan Yeni, halkın hükümete duyduğu sempatinin devam etmesinden de memnun olduğunu bildirdi. Gazi Belediye Başkanı Süleyman Kaldırım ise belde içerisinde yaşanan gelişmeleri mahalle toplantıları ve esnaf ziyaretleri ile vatandaşlarla paylaştıklarını ifade etti. Kaldırım, sosyal belediyecilik açısından önemli bir yol katettiklerini de sözlerine ekledi.