Milletvekili Uzun’dan Kaymakam Göç’e hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, Tarsus Kaymakamlığı görevine yeni atanan Hasan Göç'ü makamında ziyaret etti.

AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, Tarsus Kaymakamlığı görevine yeni atanan Hasan Göç’ü makamında ziyaret etti.

Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen ile birlikte ziyaret ettiği Kaymakam Göç’e yeni görevinde başarılar diledi. Tarsus’a yapılmakta olan devlet yatırımlarının hızla devam ettiğini aktaran Milletvekili Uzun, bunlardan SGK hizmet binası, maliye sarayı ve ağız ve diş sağlığı merkezinin bitme aşamasına geldiğini, yeni adliye sarayının ise bir süre önce hizmete girdiğini belirtti. Tarsus’un yapılan ve yapılacak yarımlarla önümüzdeki süreçte Türkiye’nin çekim merkezlerinden biri haline geleceğini kaydeden Uzun, Mersin bölgesinin ekonomik yönden gelişip, daha çok kalkınmasını, bölge halkının refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin yükselmesi için çalıştıklarını ifade etti.

Kaymakam Hasan Göç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, geçmişi yaklaşık 10 bin yıl öncesine dayanan ve birçok uygarlıklara ev sahipliği yapan Tarsus’ta görev yapacağı için heyecanlı olduğunu belirtti. Tarsus’un gelişmesi ve kalkınması için elinden gelen tüm gayreti göstereceğini vurgulayan Kaymakam Göç, ”Sizlerin de desteği ile Tarsus’a çok güzel devlet yatırımları gelmektedir. Tarsus’un hayatın her alanında gelişip, kalkınması için bizler de var gücümüzle çalışacağız.” şeklinde konuştu.