Mircea Lucescu Galatasaray’a mı geliyor?

Mircea Lucescu'nun geleceğine dair ortaya atılan iddialara Rumen hocadan cevap geldi.

Galatasaray'da Teknik Direktör Roberto Mancini'nin ayrılacağı ve yerine eski çalıştırıcı Mircea Lucescu'nun geleceğine dair ortaya atılan iddialara Rumen hocadan cevap geldi. Lucescu, Beyaz Futbol'dan Onur Yıldız'a konuştu.

BASINDA YAZANLAR TAMAMEN YALAN
"Şu anda hiçbir kulüple görüşmedim. Kimseyle konuşmadım. Basında yazanlar tamamen uydurma. Basına ayrılacağıma dair bir demeç vermedim ve uydurulan şeyler asla olmadı."

GALATASARAY'DAN KİMSE BENİ ARAMADI
"Galatasaray'dan kimse beni aramadı. Galatasaray'a geleceğime dair herhangi bir konu kimseyle tartışmadım. Başka kulüplerden kimse beni aramadı ve temasa geçmedi. Kesinlikle kimseyle konuşmadım ve Türkiye'ye geleceğime ilişkin kesinlikle konuşmadım."

UKRAYNA'DA BİR SORUN YOK
"Şu anda Ukrayna'da bir sorun yok. Burası her yerle aynı ve bizde maçlarımızı oynamak ve kazanmak zorundayız. Hiçbir şey değişmedi. Ülkede olan ekonomik ve politik problemler var fakat sporda değişen bir şey yok. Sportif olarak idman yapmanız, maça çıkmanız ve kazanmanız gerekli."

TAKIMIMDAN KİMSE GİTMİYOR
"Takımdan gitmek isteyen parasını ödemek zorunda. Hiçbir oyuncu takımdan ayrılmıyor. Sadece kontratı biten iki oyuncu vardı ve bu biliniyordu. Bu futbolcular Devic ve Eduardo."

SHAKTAR İLE KONTRATIM VAR
"Kulübümle ile bir yıllık daha bir kontratım var. Bir sene sonra ne olur bilmiyorum."

NE OLACAĞINI BİLMİYORUM
"Bir sene sonra ne olacağını bilmiyorum. Kesin olarak sadece bir şey söyleyebilirim o da kimse ile görüşmediğim. Türkiye'den hiçbir kulüple görüşmedim ve irtibata geçmedim. Galatasaray. Beşiktaş ve Trabzonspor hiçbiri ile görüşmedim ve beni de kimse aramadı. Ben de bu kulüplerden kimseyi aramadım ve bir şey söylemedim."