Moto Fast Urla Fronia’da yapılıyor

Ege Motorsiklet Kulübü (EMK), 10 yıldır düzenledikleri Motosiklet Festivalini (Moto FAST) bu yıl İzmir'in Urla ilçesinde 19 - 21 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirecek.

Türkiye’deki tüm motor severleri düzenleyecekleri festivalle bir araya getireceklerini belirten EMK Başkanı Müge Polatkan, “Motorsiklet bir tutku ve yaşam tarzıdır. Özgürlüğün, maceranın, farklı bir hayatın simgesidir. Bu sporu daha fazla insana tanıtmak, sevdirmek ve bir motosiklet bilinci oluşturmak, dahası geliştirmek adına Ege Motorsiklet Kulübü (EMK)’nü kurduk ve amacımız farklı organizasyonlarla iki teker tutkunlarını bir araya getirmektir. 19-21 Mayıs tarihleri arasında Urla Fronia’da gerçekleştireceğimiz etkinlik programımızda canlı müzik gurupları, DJ müzikler, projeksiyon gösterileri, dans şovları, motosiklet gösterileri, test sürüşleri, mini yarışlar, Türkiye’nin en gözde motosiklet akrobatları ve ekstrem sporlar, ateş başı sohbetleri ve değişik aktiviteler yer alacak” diye konuştu.

Fronia’nın sahibi Salih Tümerdem, EMK’nın 10 yıldır düzenlediği ve birçok motorsiklet sevdalısının katıldığı Moto Fast’e ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirterek “Urla’daki turizm ve sportif faaliyetleri geliştirmek, bölgenin tanıtımını yapmak, turizm potansiyelini yükseltmek, sportif faaliyetleri organize etmek için Fronia’yı kurduk. Burada 40 dönümlük arazimiz mevcut ve bu arazi üzerinde bisiklet, motorsiklet, atv ve ciplerin eğitimleri verilecek”şeklinde konuştu.