Muhsin Ertuğral: Utanç duydum!

Muhsin Ertuğral, ''Söylenecek fazla bir şey yok. Ben şahsen utanç duydum'' dedi.

Muhsin Ertuğral, maçın ardından yaptığı açıklamada, Gençlerbirliği karşısında aldıkları mağlubiyetten duyduğu üzüntüyü dile getirerek, ”Söylenecek fazla bir şey yok. Ben şahsen utanç duydum. Hakikaten utanıyorum. Haftalardır kendi kendimizi yeniyoruz. Yani rakiplerin çok iyi olmasından değil” diye konuştu.

Haftalardır genelde 20. dakikalarda gol yediklerini anlatan Ertuğral, bunu bir türlü çözemediklerini söyledi. Maçta taraftarların kendisini istifaya davet etmesiyle ilgili soru üzerine ise Ertuğral, ”Seyircilerimiz haklı. Çünkü onlar kendi seslerini dile getiriyorlar. Takım kötü gidiyor, takımın başında ben varım, sorumlusu benim. O yüzden onların dile getirdiği şey budur” açıklamasını yaptı.

Ertuğral, istifa edip etmeyeceğinin sorulması üzerine bunun yönetimle oturup konuşulması gereken şeyler olduğunu, bunu kamuoyunda tartışmayacağını söyledi.

Sivassporlu Agbetu ise bugün değişik bir gün olduğunu belirterek, ”Aslında iyi futbol oynadığımızı düşünüyorum, iyi başladık. Ama tekrar 1-0 yenik duruma düştükten sonra sahaya istediklerimizi yansıtamadık” dedi.