Muhsin Yazıcıoğlu’nun eşi kaza geçirdi

Ankara'dan yola çıkan Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu trafik kazasında yaralandı.

Gülefer Yazıcıoğlu, Ankara’dan sabah erken saatlerde kız kardeşi Vesile Tekcan ve Nilgün Yılmazel ile birlikte kendisinin kullandığı 06 GY 01 plakalı otomobil ile Sivas’a gitmek üzere yola çıktı. Gülefer Yazıcıoğlu’nun kullandığı otomobil, Yozgat’ın Çalatlı Köyü yakınlarında Yimpaş Tesisleri önünde bir minibüsün sıkıştırması sonucu yoldan çıkarak bir metrelik şarampolü atlayıp, servis yoluna uçtu. Kaza sonrası hafif hasar meydana gelen otomobilde bulunan Gülefer Yazıcıoğlu, Vesile Tekcan ile Nilgün Yılmazel Yozgat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastanede ayakta tedavi gören 3 yaralının filmleri çekildi. Gülefer Yazıcıoğlu’nun zedelenme nedeniyle boynuna boyunluk takıldı. Kazayı duyan Muhsin Yazıcıoğlu, Ankara’dan yola çıkıp Yozgat Devlet Hastanesi’nde gelirken, Yozgat Valisi Amir Çiçek ve eşi Hülya Çiçek, Vali Yardımcısı İzzettin Sevgili, Emniyet Müdürü Cumhur Kuluy ve partililer ziyarette bulundu.