Muhtarlar sorunlarını Burdur Valisi Direkçi’ye sorunları anlattı

Burdur Gölhisar ilçesindeki mahalle muhtarları bulundukları Burdur Valisi Can Dilekçi'ye ilçenin sorunlarını dile getirdi.

Çeşme Mahallesi Muhtarı Cevdet Vardar, Horzum Mahallesi Muhtarı Hüseyin Erçelik, Pazar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Esen, Fatih Mahallesi Muhtarı Halit Refik Ergün, yaşanan sıkıntıları Vali Can Direkçi’ye bildirdiklerini ve Bağkur görevlisinin haftada bir kez gelmesi sağlanarak sıkıntı kısmen giderilmiş oldu.

Öte yandan, muhtarlar yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte hareketlenecek olan yaylaların yollarının yapılması, Adnan Menderes İlköğretim Okulu’nun bilgisayar eksikliği ve bilgisayar kursu alan muhtarlara bilgisayar sağlanması konusunda yardımcı olmalarını istedi. Adnan Menderes İlköğretim Okulu’ndaki bilgisayar probleminin nisan ayında çözüme kavuşacağı, yayla yolları ile muhtarlara bilgisayar sağlanması konusunda söz aldıklarını dile getiren mahalle muhtarları, Vali Can Direkçi’nin sorunları çözme adına göstermiş olduğu gayretten dolayı çok memnun kaldıklarını ifade etti.

Mahalle muhtarları ilçedeki sorunları organize şeklinde zaman zaman Vali Direkçi’ye taşıyacaklarını belirtti.