MÜSİAD Elazığ Şubesi tarafından Cem Evi’nde iftar organizasyonu düzenlendi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi, Muharrem orucu tutan vatandaşlara Yıldız Bağları Mahallesi Cem Evi'nde iftar yemeği ikramında bulundu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi, Muharrem orucu tutan vatandaşlara Yıldız Bağları Mahallesi Cem Evi’nde iftar yemeği ikramında bulundu. İftar Yemeğine MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök, Elazığ Belediye Başkanı M. Süleyman Selmanoğlu ve Elazığ Cem Kültür Merkezi Derneği 2. Başkanı Cafer Yeşil ile vatandaşlar katıldı.

    Cemevi Başkan Yardımcısı Cafer Yeşil, iftar öncesinde yaptığı açıklamada, “Tüm dünyada barış ve kardeşlik olsun istiyoruz ama şu an Orta Doğu’da halen savaşlar devam ediyor ve insanlar katlediliyor. Temennimiz bu savaşların durması ve barışın bölgede hüküm sürmesidir.” dedi.

    MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Av. İbrahim Gök ise birlik ve beraberliğe vurgu yaptı. Avukat Gök, “Bu ay Ramazan ayından sonra biz Müslümanlar için çok önemli bir ay. Bu mübarek ayın birlik ve beraberliğimizi ve kardeşliğimizi en üst düzeyde yaşayacağımız, Kerbelaları unutmayacağımız bir ay olmasını diliyorum.” açıklamasında bulundu.