Nakıboğlu: Seçimleri geride bırakıp ekonomiye yönelmeliyiz

Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu, Türkiye'nin 30 Mart yerel seçimlerini geride bırakıp ekonomiye yönelmesi gerektiğini vurguladı.

Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu, Türkiye’nin 30 Mart yerel seçimlerini geride bırakıp ekonomiye yönelmesi gerektiğini vurguladı.

Nakıboğlu, yaptığı yazılı açıklamada seçilen yerel yöneticilere başarı diledi; bundan sonra ekonomik ve sosyal kalkınma adına atılacak adımların önemine işaret etti.

Türkiye’nin siyasi tarihinin önemli seçimlerinden birini daha geride bıraktığını belirten Nakıboğlu,”Demokrasilerin birinci koşulu olan, seçmen iradesi tecelli etti. Seçmenlerin büyük bir katılım oranıyla sandığa gitmesi demokrasimizin başarısı ve gelişmişliğinin emaresidir.” ifadelerini kullandı.

Seçimlerin sisli havayı dağıttığını dile getiren Nakıboğlu, şunları kaydetti:

“Tüm siyasi partilerimizi ve adayları demokrasimize katkılarından dolayı kutluyor, seçilen yöneticilere başarılar diliyoruz. Yerel seçimler geride kalırken, son dönemlerde kaygı verici seviyelere gelen kutuplaşmayı ortadan kaldıracak bir siyasi tutumun ve söylemin oluşmasına siyasetin tüm taraflarının katkı vermesini umut ediyoruz. Bundan sonra ekonomimizi ve sosyal yapımızı güçlendirecek reformlara yönelmeliyiz. Milletimizin daha zengin ve müreffeh olmasının yolu huzur ve istikrardan geçer. Çünkü huzur ticareti, ticaret zenginliği getirir.”

Naksan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nakıboğlu, sanayiciler olarak geleceğe umutla baktıklarını da ekledi.