NBA yetkilileri Şükrü Saraçoğlu’nda

Fenerbahçe Kulübü, 100. yıl kutlamaları organizasyonu çerçevesinde bir dizi görüşme yapmak amacı ile NBA üst düzey yöneticilerini ağırladı.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yer alan kulüp binasında gerçekleştirilen toplantıya, kulüp adına asbaşkanlar Mahmut Uslu ve Neşet Yalçın, Fenerbahçe Basketbol Şube Direktörü Nedim Karakaş ve Ülker Grubu yöneticileri katıldı.

Amerikan Basketbol Federasyonu (NBA) adına ise Asbaşkan Andrew Massick ve beraberindeki dört kişilik bir heyet toplantıda yer aldı. Asbaşkan Mahmut Uslu başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda NBA yetkilerine ayrıca, Fenerbahçe’yi ve başarılarını anlatan bir film de izlettirildi.

Toplantı sonrası Asbaşkan Mahmut Uslu, NBA Asbaşkanı Andrew Massick ve beraberindeki heyete Fenerbahçe Müzesi’ni gezdirdi ve kulüp tarihi hakkında çeşitli bilgiler verdi.

Mahmut Uslu daha sonra NBA heyetine Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı localarını gezdirdi ve stat hakkında bilgilendirmelerde bulundu. NBA Asbaşkanı Massick ve beraberindeki heyet son olarak stadın VIP girişinde bulunan Fenerium Mağazası’nı dolaşarak ürünleri incelediler.