Nejat Uygur PMYO ögrencilerini kahkaya bogdu

KAYSERI - Kayseri'de sehit aileleri yararina düzenlenen tiyatro oyununda sahne almak için gelen ünlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur, oyunun ardindan Polis Meslek Yüksek Okulu'nu da ziyaret ederek ögrencilerle bir araya geldi.

Belediye Sehir Tiyatrosu’nda iki perdeden olusan ‘Cibali Karakolu 1945’ isimli müzikli komedi oyununu oynayan Nejat Uygur, ekibiyle birlikte PMYO’nu ziyaret etti.

Kendisinin de okul müdürü Mustafa Yalçin gibi boksör oldugunu anlatan ünlü komedi ustasi Uygur, 57 kilogramda ülke disinda da müsabakalara katildigini, geçmiste birçok ünlü boksörlerle spor yaptigini ve dostlugunun hala devam ettigini açikladi.

Dövüstügü tarihlerde maç esnasindaki stillerinden bir tanesini okul personeline sarilarak gösteren Uygur, daha sonra personel ve 576 birinci ve ikinci sinif ögrencilerine konferans salonunda anlattigi öz geçmisinde kendisinin asker çocugu oldugunu ailesinde yine emniyet mensubu bulundugunu ve bu teskilat mensuplarini çok sevdigini ifade etti.

Nejat Uygur tarafindan yapilan espriler ögrenciler tarafindan coskuyla karsilanirken okul idaresi ve ögrenciler unutamayacaklari bir gün yasadi.

Yapilan espri ve konusmalarin ardindan okul müdürü Mustafa Yalçin komedi ustasi Uygur’a okulun amblemini tasiyan saat ve çanta hediye etti.