Neşe Erberk ‘Neşe’li 0-14’ adlı dergi çıkardı

Üçüz çocuklarıyla bilinen eski manken Neşe Erberk çıkardığı 'Neşe'li 0-14' isimli dergiyi bugün düzenlediği imza günüyle tanıttı.

Neşe Erberk, Neşe’li 0-14’ü ailelerin kendi çocuklarıyla daha iyi bir iletişim içinde olabilmeleri için hazırladıklarını söyledi. ‘Modern Annelerin Dergisi (Babalar da okuyabilir)’ sloganıyla yayın hayatına başlayan derginin tüm anneler ve babalar tarafından okunması gerektiğine dikkat çeken manken Erberk “Ben de bir anneyim ve çocuklarımla yaşadığım deneyimleri tüm ailelerle paylaşmak istedim. Ailelerin çocuklarının bazen ne istediklerini bilemediği anlar oluyor, bunun önüne geçilmesi ve daha iyi bir iletişim kurmaları için bu dergiyi hazırladık” dedi.

Tüm çocuğu olan ailelerin bu dergiden çok şey bulacaklarını ifade eden Neşe Erberk, her yaştan çocuk için gerekli olacak deneyimleri anlatmaya çalıştıklarını söyledi. Erberk ayrıca Neşe’li 0-14’ün çocukların gelişiminin ve aileleriyle ilişkilerin paylaşılan deneyimleriyle daha da artacağına dikkat çekti.

Ünlü manken “1.5 – 6 çocuklar ve ailelerin yeteneklerini oyun tadında geliştirmek için 18 Mart 2006’da Ankara Angora Evleri’nde ‘Yetenek Geliştirme Merkezi’ açıyoruz ve herkesi bekliyoruz” dedi.