Nihat Özdemir: Zorlu sürece rağmen başarıda camianın kenetlenmesi var

Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir, 3 Temmuz'dan beri yaşanan zorlu sürece rağmen gelen başarılarda camianın kenetlenmesinin payı olduğunu söyledi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir, 3 Temmuz’dan beri yaşanan zorlu sürece rağmen gelen başarılarda camianın kenetlenmesinin payı olduğunu söyledi.

    Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Arena’da yapılan Fenerbahçe Spor Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda konuşan Özdemir, Metris Cezaevi’nde tutuklu bulunan Aziz Yıldırım adına herkesi saygıyla selamladı. Özdemir, “Şike soruşturması kapsamında bazı arkadaşlarımız tahliye oldu. Fakat başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetici arkadaşımız İlhan Ekşioğlu halen cezaevinde bulunuyor. Bu durum camiayı, tüm kamuoyunu rahatsız ediyor ve derinden yaralıyor. Başkanımız ve Ekşioğlu’nun bir an önce özgürlüklerine kavuşmasını bekliyoruz. Yeniden Fenerbahçe başkanlığına aday olan Aziz Yıldırım’ın aramızda bulunmamasının derin üzüntüsü ile kongre yapıyoruz. İnanıyoruzki adelat eninde sonunda tecelli edecek. Arkadşlarımız görevlerine dönecektir.” diye konuştu.

    Nihat Özdemir, 3 Temmuz’dan beri yaşanan zorlu sürecin ardından başarılarla camianın karşısına çıkılmasında camianın kenetlenmesinin büyük payı olduğunu ifade etti. Başkanvekili Nihat Özdemir, 3 Temmuz’dan bu yana yaşanan süreçte görevlerini en iyi şekilde yapan yönetim kurulu arkadaşlarına kürsüden yapmış olduklarını anlatarak kongre üyelerine alkışlattı.

    ÖZDEMİR, YENİ DÖNEMDE OLMAYACAK

    Öte yandan Nihat Özdemir konuşmasını yaptıktan sonra yerine geçerken kongre Başkanı Talat Yılmaz, “Nihat Özdemir, başkanımızın yokluğunu bize hiç hissettirmedi. Yaptığı açıklamalardan gelecek yönetimde olmayacağını anlıyoruz. Her zaman Fenerbahçe’nin yanında olacağını biliyoruz.” dedi.

    Daha sonra kürsüye gelen Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Yıldırım da, Nihat Özdemir’e “Allah senden razı olsun.” dedi.