Nikahını Başbakan kıyacak

Geçtiğimiz günlerde Erbil'in kızı Sezin Erbil'le nişanlanan Alişan, genç kızla ayrı olduğu dönemde Başbakan Erdoğan'dan nikahını kıyma sözünü aldığını açıkladı.

Müzik dünyasının ünlü ismi Alişan, geçtiğimiz hafta beş yıldır birlikte olduğu Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil’le nişanlanmıştı. Alişan, telif hakları için Ankara’ya gittiği sırada Başbakan Erdoğan’dan nikahını kıyma sözü aldığını söyledi. Ünlü şarkıcı, Sezin Erbil’le ayrı olduğu dönemde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine, ‘Nikahını ben kıyacağım’ sözü verdiğini şu sözlerle anlattı:

‘Biraz yaşımız küçüktü. Bazı şeylere hazır değildik. Çok sevdim. Onun da beni çok sevdiğine inanıyorum. Hatta bir gün konserime başbakanımız da gelmişti. Yanına gittim, ‘Ne zaman evleniyorsunuz’ dedi. ‘Bitti’ dedim. ‘Nasıl bitti. Evlendiniz mi? Benim niye haberim yok’ dedi. Ben de, ‘Hayır ayrıldık’ dedim. ‘Çok üzüldüm’ dedi. Bir yıl sonra korsanla mücadele için Meclis’e gittiğimizde orada beni gördü: ‘Ne zaman evleneceksin? Ben senin nikahını kıyacağım’ dedi.