‘Nimet Abla’ şansı

Milli Piyango’nun Yılbaşı Özel Çekilişi’nde büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletlerden birinin Nimet Abla Bayii’nce alınan biletler arasından çıktığı bildirildi.

Özel çekilişin İstanbul’daki talihlilerine ilişkin AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Milli Piyango Bahçekapı Şube Müdürü Veli Pan, 20 milyon YTL’lik büyük ikramiyenin çeyrek bilete isabet ettiğini hatırlattı.
Bu 4 biletten 2’sinin İstanbul’da satıldığını kaydeden Pan, çeyrek biletlerden birinin Total şirketinin akaryakıt bayilerinde müşterilere dağıtılmak üzere alınan biletler arasında bulunduğunu kaydetti.
Pan, büyük ikramiyenin İstanbul’daki diğer talihli biletinin ise Nimet Abla Bayii’nce alınan biletler arasında yer aldığını belirtti.
Büyük ikramiyenin ardından gelen 5 milyon YTL’lik ikramiyenin de çeyrek bilete isabet ettiğini vurgulayan Pan, bunlardan 2’sinin de İstanbul’da satıldığını ifade etti.
Milli Piyango Bahçekapı Şube Müdürü Veli Pan, İstanbul’daki bu çeyrek biletlerden birinin de yine Total firmasının müşterileri için alınan biletler arasında bulunduğunu kaydetti.
1 milyon YTL’lik ikramiyenin isabet ettiği yarım biletlerden birinin de İstanbul’da satıldığını dile getiren Pan, bu biletin de Nimet Abla Bayii’nce alınan biletler arasında yer aldığını bildirdi.