Nobre; ‘Peruk takmaya az kaldı’

Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Marcio Nobre, Fenerbahçe'deki 3. yılında gelenek haline getirdiği pereğunu takıp şampiyonluk sinyali vermeye başladı.

Sarı-lacivertli kulübün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi’ne açıklamalarda bulunan Brezilyalı futbolcu, Fenerbahçe’de 3. kez şampiyonluk yaşamanın, kariyerinde şimdiye kadar yaşayacağı en büyük mutluluk olacağını söyledi. Dergiye takımın hedefine ilişkin açıklamada bulunan başarılı golcü, şu açıklamalarda bulundu:

“Türkiye Kupası’nda Kayseri Erciyesspor ve Süper Lig’deki Çaykur Rizespor’da alınan beraberlik ve Ankaraspor karşılaşmasındaki mağlubiyet takım olarak bizleri de üzdü ancak hedefimiz belli ve bu yoldan şaşmayacağız. Her iki kupada da gözümüz var. Türkiye Kupası’nı uzun yıllardan sonra müzeye götüren ve camiamıza peşpeşe 3. şampiyonluğu yaşatacak efsane kadro olmak üzere hocamız Christop Daum’a söz verdik. Bu söz ve taraftarımızın coşkusu sahadaki en büyük gücümüz. Hocamızın yaptığı eleştiriler dışında hiçbir sözü kaile almıyoruz. Hedeflerimize kilitlendik ve Türkiye’nin en iyi kadrosuna sahibiz. Herkes şampiyonluk peruğunu çekmecesinden, dolabından çıkarsın, havalandırsın. Perukları takmaya az kaldı!”