Nuri Maviş Parkı yenileniyor

Gaziantep'in merkez Şehitkamil Belediyesi, Zeytinli Mahallesi'nde bulunan ve 10 bin 390 metrekare alana sahip olan Nuri Maviş Parkı'nı baştan sona yenileyerek vatandaşın hizmetine sunacak.

Gaziantep’in merkez Şehitkamil Belediyesi, Zeytinli Mahallesi’nde bulunan ve 10 bin 390 metrekare alana sahip olan Nuri Maviş Parkı’nı baştan sona yenileyerek vatandaşın hizmetine sunacak.
Şehitkamil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Zeytinli Mahallesi’nde bulunan Nuri Maviş Parkını revizyona sokarak yeniden yapılandırıyor. Toplam 10 bin 390 metrekare alana sahip olan Nuri Maviş Parkı’nın baştan sona revizyona sokulduğunu belirten Şehitkamil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri, 3 bin 390 metrekare yeşil alan, bin 947 metrekare piknik alanı, 240 metrekare fitness, 385 metrekare çocuk oyun alanı ve 274 metrekare yürüyüş parkuru ile vatandaşlara hizmet vereceğini aktardı. Nuri Maviş Parkının revizyona girmesi ve tekrardan yapılandırmasından dolayı Zeytinli Mahalle sakinleri ve esnafı da mutlu oldu. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun Zeytinli Mahallesi’nin sorunlarıyla yakından ilgilendiğini söyleyen Zeytinli Mahalle Muhtarı Mustafa Yıldırım, “Sağ olsun başkanımız bir isteğimiz olduğunda ziyaret ediyor bire bir olaya vakıf oluyor. Parkımızın bir revizyona ihtiyacı vardı. Bu çalışmayı da başlatarak bizleri mutlu etti. Mahalle olarak sorunumuz yok denecek kadar az. Bu çalışmalardan ve genel olarak yaptıkları çalışmalardan dolayı Başkanımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.