OGİAD Gıda İş Geliştirme Platformuna katıldı

Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği (OGİAD) Gıda Komisyonu üyeleri Akdeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD)'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Anadolu Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ANSİFED)'nun düzenlediği Gıda İş Geliştirme Platformu'na katıldı.

Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği (OGİAD) Gıda Komisyonu üyeleri Akdeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (ASİAD)’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Anadolu Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ANSİFED)’nun düzenlediği Gıda İş Geliştirme Platformu’na katıldı.

OGİAD Gıda Komisyonu Başkanı Ahmet Vefa Yargıcı 11 İlden 37 TUSKON üyesi işadamı derneğinin bünyesinde faaliyet gösteren Gıda Sektörünün temsilcileriyle gerçekleştirilen Gıda İş Geliştirme Platformunun çok verimli geçtiğini kaydetti.

Programda karşılıklı ikili iş görüşmelerinin yapıldığını, katılımcıların açılan stantları gezme imkanı bulduklarını kaydeden Yargıcı, “Yeni pazarları tanıma, sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip etme adına önemli imkanlar ve fırsatlar bulduk. Bu fırsatları ve imkanları iyi değerlendirerek beldemizde bulunan işadamlarımızla dışa açılım ve yeni pazarlar bulma çalışmalarımız devam edecek. Bu tür fuarlar ve iş geliştirme programları beldemizde bulunan işadamlarımızın ufkunun gelişmesine dış pazarlara açılımın sağlanmasına ve ekonominin canlanmasına zemin hazırlanmaktadır. OGİAD üyesi işadamlarımızla katıldığımız Gıda İş Geliştirme Platformunda üyelerimiz kendi alanlarındaki sektörde faaliyet gösteren firma yetkilileriyle görüşme imkanları buldular. Forumda açılan stantları gezerek yeni ürünleri ve sektördeki gelişmeleri yakından görme fırsatı elde ettiler.” diye konuştu.