Öğrencilerin sergisi tam not aldı

Özel Safvet Koleji ana sınıfı öğrencilerinin Özdilek Alışveriş Merkezi'nde açtığı resim ve el becerisi sergisi büyük ilgi gördü.

Özel Safvet Koleji ana sınıfı öğrencilerinin Özdilek Alışveriş Merkezi’nde açtığı resim ve el becerisi sergisi büyük ilgi gördü.
    Özdilek Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen etkinlik, öğrencilerin Gaziantep yöresine ait halk oyunları ve minik sema ekibinin gösterileriyle başladı. Bol bol alkış alan öğrencilerin yıl boyunca el emeği göz nuru olan resim ve el becerisi sergisinin kurdelesi, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Demirel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Baştürk, veliler ve öğrenciler tarafından kesildi.
    Öğrencilerin çabasına hayran kalan Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Bu sergiler, okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunu, bu tip programların düzenlenmesinin ne kadar yerinde bir karar olduğunu gösteriyor. Öğrencilerimizin şimdiden aldıkları eğitim, el becerileri ve sanatsal etkinliklerle özgüvenlerini kazandıkları bu okulumuza ve değerli eğitimcilerine canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi.
    Davetliler ile öğrenci velileri, stantları gezerek sergilenen eserler hakkında miniklerden bilgi aldı.